Produkcja mleka

Produkcja mleka Od wielu lat oferujemy również najwyższej jakości niezwykle zdrowe i bogate w naturalne minerały i witaminy oraz wysokiej jakości białko - mleko krowie. Prowadzimy ekologiczną a zarazem bardzo nowoczesną hodowlę krów mlecznych.

Całość procesu produkcyjnego nadzorowana jest komputerowo - całkowicie zautomatyzowany jest proces karmienia zwierząt jak i proces uzyskiwania mleka w nowoczesnej zautomatyzowanej udojni (zdjęcie powyżej). Dzięki stosowaniu najnowższych osiągnięć agro automatyki zapewniamy najwyższe standarty higieniczne hodowli oraz produkcji mleka, oraz najlepsze warunki chowu dla zwierząt jakie można dziś zrealizować (dobór optymalnej paszy, temperatury otoczenia, wilgotności itp.)

 

Produkcja mleka Produkcja mleka

 

Dzięki nieustannym inwestycjom, ciągłemu procesowi podnoszenia kwalifikacji kadr i autentycznemu zaangażowaniu całego personelu, dla którego hodowla i opieka nad zwierzętami jest prawdziwą pasją życiową, w którą to pasję wkładają całe serce - od lat zapewniamy produkty najwyższej jakości - jakości która jest doceniana licznymi wyróżnieniami, oraz - co dla nas najważniejsze - akceptacją i satysfakcją konsumentów.

 

Produkcja mleka Produkcja mleka

 

Produkcja mleka

produkcja mleka

Od wielu lat oferujemy również najwyższej jakości niezwykle zdrowe i bogate w naturalne minerały i witaminy oraz wysokiej jakości białko - mleko krowie...

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, chcą skorzystać z naszej oferty lub też chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszej Stadninie zachęcamy do kontaktu z nami!

Napisz do nas

Statystyka

Odsłon artykułów:
205453