Aktualności

W tych dniach odbyły się trzy imprezy hodowlano-sportowe, w których braliśmy udział.

  • Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej w dniach 24-25.08.2019 r.

Już po raz XV hodowcy bydła rasy simentalskiej mieli okazję spotkać się na wystawie w Rudawce Rymanowskiej. Nie mogło tam zabraknąć bydła ze Stadniny Koni "Pępowo", która od wielu lat jest posiadaczem największej liczby Czempionów w tej rasie. Jest również liderem w wydajności mlecznej w Polsce w stadach powyżej 50 szt. Bydło ze Stadniny zdobyło dwa tytuły Czempionów i pięć Wiceczempionów.

Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej
  • W tym czasie odbywały się również zawody ujeżdżeniowe w Drzonkowie. Tam Justyna Maciejewska Główny Hodowca Stadniny Koni "Pępowo" w konkursie kwalifikacyjnym do MPMK dla koni 4 letnich wygrała dwa konkursy zajmując egzekwo pierwsze i drugie miejsce na wyhodowanych i będącymi własnością SK "Pępowo" klaczy Isola i ogierze Imbryk.

Jednocześnie potwierdzając wysoką predyspozycję koni przed zbliżającymi się finałami Mistrzostw Polski Młodych Koni w Strzegomiu w dniach 19-22.09.2019 r.

Zawody ujeżdżeniowe w Drzonkowie Zawody ujeżdżeniowe w Drzonkowie
  • W dniach 23-25.08.2019 r. odbyły się w Bogusławicach XXII Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi. Nasz zawodnik Tomasz Jankowiak z utalentowanym Bartnikiem wywalczyli brązowy medal. Bartnik otrzymał również wyróżnienie dla najlepszego konia polskiej hodowli co jest ogromnym uznaniem dla naszej Stadniny.
XXII Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi w Bogusławicach - Autor zdjęć: Katarzyna Kopera Autor zdjęć: Katarzyna Kopera XXII Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi w Bogusławicach - Autor zdjęć: Katarzyna Kopera Autor zdjęć: Katarzyna Kopera XXII Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi w Bogusławicach - Autor zdjęć: Katarzyna Kopera Autor zdjęć: Katarzyna Kopera

 

Produkcja mleka

produkcja mleka

Od wielu lat oferujemy również najwyższej jakości niezwykle zdrowe i bogate w naturalne minerały i witaminy oraz wysokiej jakości białko - mleko krowie...

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, chcą skorzystać z naszej oferty lub też chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszej Stadninie zachęcamy do kontaktu z nami!

Napisz do nas

Statystyka

Odsłon artykułów:
174943